Workout Římov
- Sport:
- Workoutové hřiště
- Vstup:
- Zdarma (veřejně přístupné)
- Lokalita:
- Římov
- Povrch:
- Tartan
- Otevírací doba:
- 24/7
- Navigace:
- Otevřít v mapách
Moderní workout s tartanovým povrchem a lezeckým provazem
Sportoviště v okolí
- Workout Družstevní (Workout · 9.7 km)
- Fotbalové hřiště Krahulčí (Fotbal · 25.2 km)
- Basketvalové hřiště Krahulčí (Basketbal · 25.2 km)
- Workout Krahulčí (Workout · 25.3 km)
Další workout sportoviště
- Wokrout Malý Beranov (Workout · 26.9 km)
- Workout Mostecká (Workout · 29.6 km)
- Workout Jihlava (Workout · 29.6 km)
- Workout Martinice (Workout · 30.3 km)
Často kladené dotazy (FAQ)
Jak se dostanu na Workout Římov?
Hřiště Workout Římov se nachází v lokalitě Římov. Přesné GPS souřadnice jsou 49.16828, 15.76269. Přesnou navigaci na místo a interaktivní mapu najdete na Sportera.cz.
Kde najdu workoutové hřiště v Římov?
Workout Římov je veřejně přístupné workoutové hřiště v Římov. Moderní workout s tartanovým povrchem a lezeckým provazem Najdete ho na Sportera.cz.
Je Workout Římov zdarma?
Ano, Workout Římov je veřejné hřiště a sportoviště přístupné zcela zdarma.
Jaká je otevírací doba Workout Římov?
Otevírací doba: 24/7.
Jaký povrch má Workout Římov?
Workout Římov má tartanový povrch.
Jaké sporty mohu hrát na Workout Římov?
Na hřišti Workout Římov si můžete zahrát workout. Moderní workout s tartanovým povrchem a lezeckým provazem
Objevte další místa: sportoviště Římov · všechna města · sporty